LINDA ZELENKOVÁ
Koordinátorka
Zástupkyně ředitele
Telefon: 601 394 974
E-mail: lesniklubmravenecek@gmail.com
Komunikuji s rodiči všechny otázky spojené se školkou. Líbí se mi myšlenka, že dospělý člověk je ten, který je schopen růst a rozvíjet se. Ráda hledám a nacházím inspiraci.

Ještě před několika lety jsem znala lesní školky pouze z novinových článků. Když byly prvnímu synovi tři roky a chtěl se vydat do světa, začali jsme se poohlížet po vhodné školce. Cítila jsem, že bych chtěla tak trochu jinou školku. V témže roce se otevřel Lesní klub Mraveneček. Přijeli jsme se podívat, posadili se na zahradu a už jsme zůstali.

Školka začínala s pěti dětmi. Postupně přicházely další rodiny. V tu chvíli bylo třeba udělat další krok a školku posunout dál. Přibylo dětí, do kolektivu začaly přibývat nové průvodkyně. Stala jsem se její koordinátorkou, a nyní se zakladatelkou Lenkou Lukáškovou, průvodci, rodiči a dětmi školku spoluvytvářím.

Líbí se mi myšlenka, že dospělý člověk je ten, který je schopen růst a rozvíjet se. Ráda hledám a nacházím inspiraci. Věřím, že život je jako spirála. Objevila jsem svůj talent, uvádět věci v život, realizovat projekty, začínat nové. Ráda nacházím svou cestu. Mám ráda svůj život.

SOUVISEJÍCÍ VZDĚLÁNÍ, KURZY, SEMINÁŘE

Anglický jazyk - humanitní studia - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, Technická univerzita Liberec (2017 - doposud)

Respektovat a být respektován – certifikovaný kurz, výchovné a komunikační postupy v každodenních situacích (2014)

Respektovat a být respektován, O krok dál - certifikovaný kurz (2016)

Intuitivní pedagogika - seminář (2015)

Školka blízká přírodě - roční akreditovaný vzdělávací cyklus pro pedagogy předškolních zařízení je založen na principech vzdělávání pro udržitelný rozvoj, které je celosvětovým trendem a zaručuje plnohodnotné předškolní vzdělávání podle platného kurikula a v kontaktu s přírodou (2016)

Koordinátor LMŠ - roční vzdělávací cyklus má za cíl podporu v profesionálním vedení lesní MŠ, rozšíření a posílení kompetencí a tím podporu kvality a udržitelnosti LMŠ

SOUVISEJÍCÍ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI
Lektorka angličtiny pro děti i dospělé (2009 – 2012)
Založení spolku Na Dvoře, organizace Bleších trhů, Tanečních čajů (2012 - doposud)
Založení Přátelské školy ve Vrchlabí, organizační podpora (2014 - doposud)
Koordinátorka Lesního klubu Mraveneček a Přátelské školy (2014 - doposud)